, ,

VOX EBB 2110 IX XL


  • Вградена рерна,
  • Скара,
  • Фурна со повеќе вентилатори,
  • 8 функции,
  • Механички тајмер,
  • Еснa длабока тава,
  • 65l,
  • ИНОКС

13,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX EBB 2110 IX XL”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close