, ,

VOX EBB 2110 W


  • Вградена рерна,
  • Скара,
  • Фурна со повеќе вентилатори,
  • 8 функции, механички тајмер,
  • Лесна, длабока тава,
  • 73l,
  • Бела боја

13,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX EBB 2110 W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close