-6%

Vox EBC 410 DB


Вградна плотна – стаклокерамика
Број на рингли: 5
2 x Стаклокерамика, 145 mm, 1200 W
Стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
Стаклокерамика двојна, 180 mm, 700/1700 W
Вкупна моќност: 6.5 kW
Индикатор за загреана рингла, сигурносно заклучување, копчиња на допир
Димензии за вградување (ШxД): 560 x 490 mm
Димензии (ШxВxД): 590 x 41 x 520 mm
Боја: црна
Гаранција: 60 месеци

12,490 ден 13,290 ден

Вградна техника, Вградни плотни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox EBC 410 DB”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close