Vox EBI 200 DB


Вградна плотна – електрична
Број на рингли: 2
Боја: Црна
Рингла 1 индукциона, 160 mm, 1400/1800 W
Рингла 2 индукциона, 200 mm, 2100/2500 W
Вкупна моќност: 3.6 kW
Зголемена работна сила: Да
Безбедносна брава: Да
Бруто тежина: 6.2 кг
Индикатор за загреана рингла
Гратис кабел
Димензии (ШxВxД): 580 x 40 x 510 mm
Гаранција: 60 месеци

9,990 ден

Вградна техника, Вградни плотни

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox EBI 200 DB”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close