,

VOX EBX 400 EIX


  • плоча од нерѓосувачки челик,
  • 4 плочи, механички контроли,
  • сиви прекинувачи,
  • 2 * 145мм, 1 * 180мм,
  • 1 * 180мм брза плоча за готвење

6,990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX EBX 400 EIX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close