Vox EHB 604 XL


Електричен шпорет
Број на рингли: 4
2 x електрични, 145 mm, 1000 W
1 x електрична, 180 mm, 1500 W
1 x електрична, 180 mm, 2000 W
Волумен на рерната: 72 л
Осветлување во рерната
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Голема фиока, метален капак
Индикатор за вклучени рингли и термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

13,990 ден

Шпорети

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox EHB 604 XL”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close