Vox EHT 5020 WG


Електричен шпорет
Број на рингли: 4
1 x електричнa, 145 mm, 1000 W
1 x електрична, 145 mm, 1000 W
1 x електричнa, 180 mm, 1500 W
1 x електрична, 180 mm, 2000 W
2 x експресна рингла
Волумен на рерната: 50 л
Број на функции на шпоретот: 8
Функција за одмрзнување, вентилатор, осветлување во рерната
Вкупна моќ: 8500 W
Горен греач – 1000 W, Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Голема фиока, метален капак
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија, кабел
Димензии (ШxВxД): 500 x 850 x 600 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

12,990 ден

Шпорети

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox EHT 5020 WG”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close