-20%

VOX ES 8102


  • Моќност – 500 W
  • Лесно складирање – Простор за чување на каблите
  • Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се прикладно поставени, опасност од повреди не постојат
  • Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за перење садови
  • Две брзини за меко и тврдо овошје и зеленчук
  • Капацитет на садот за сок – 450 ml
  • Капацитет на садот за пулпите – 920 ml

3,999 ден 4,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX ES 8102”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close