,

VOX ES 8102


  • Едноставно чистење: Сите делови се перат во машина за перење на садови
  • Easy storage: Простор за чување на каблите
  • System safety: Соковник ќе работи само ако се сите делови прикладно поставени , опасност од повреда не постои
  • 2 брзини: За меко и тврдо овошје и зеленчук
  • Вкупна тежина: 4.47 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 430 x 210 x 380 цм
  • Капацитет на садовите за лушпа: 2 л
  • Капацитет на садот за сок: 0,9 л
  • Преостанати користи -бенефити: Универзален погоден за овошје и зеленчук, ултра висока стапка за пулпација (70%) , голем отвор (75мм) ,микрофибер цедилка од нерѓосувачки челик
  • Сила: 700 W

2,990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX ES 8102”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close