-20%

VOX GB 1000


  • ИСТАКНУВАМЕ Термостат
  • Сила 2000W
  • Термостат Овозможува поднесување на температурата по ваша желба

1,999 ден 2,499 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX GB 1000”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close