,

VOX GF 100


 • Категорија Хоризонтални замрзнувачи
 • Климатска класа T / ST / N / SN
 • Нето капацитет на уредот 99 л
 • Бруто капацитет на уредот 99 л
 • Технологија Анти-бактериска заштита
 • Потрошена енергија 168 kWh
 • Гас R600a
 • Внатрешен замрзнувач 1 корпа
 • Бoja Бела
 • Амортизирана врата Да
 • Вкупна тежина 30 кг
 • Време за читање храна во случај на прекин на електрична енергија 30 h
 • Димензија на апарат (ШxВxД) 565x850x523 мм
 • Димензија на спакувен апарата (ШxВxД) 605x885x545 мм
  Енергетска класа A+
  Ниво на бучава 41 dB
  Светлосни показатели Индикатор за работа на уредот, индикатор за работа со компресорот, индикатор за висока температура
  Тип на контрола Механички
  Функционални тастери 1 корпа, Амортизирана врата, Индикатори за светлина, Цевка за ладење од типот Д, Лесно чистење на ентериерот
  Цевка за ладење од типот Д Да

9,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX GF 100”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close