, ,

VOX GHT 631 BL


 • 85 * 60 * 60,
 • 1 електрична плоча и 3 гасни горилници,
 • метален капак,
 • фиока, двојно скара,
 • копче за палење,
 • грејач на прстенот,
 • комплет за разговор,
 • механички тајмер,
 • 2 фиоки,
 • 65л,
 • ЦРН

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX GHT 631 BL”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close