Vox GHT 631 XL


Комбиниран шпорет
Број на рингли: 3 рингли на гас, 1 електрични рингли
1 x рингла на гас, 55 mm, 1000 W
1 x рингла на гас, 75 mm, 1750 W
1 x рингла на гас, 100 mm, 3000 W
1 x електрична, 180 mm, 1500 W
1 експресна рингла
Волумен на рерната: 65 l
Потрошувачка на енергија по циклус: 0,87 kWh
Гратис плитка и длабока тепсија, хромирана решетка
Осветлување во рерната, сигурносни вентили, комплет за конверзија на гас, копче за гас, термостат
Голема фиока, метален капак, гратис кабел за струја
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Висина со отворен капак: 1450 mm
Длабина со отворена врата: 1040 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

16,490 ден

Шпорети

Категорија

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox GHT 631 XL”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close