-12%

Vox GSI 4641 Е


Капацитет: 10 комплети
6 програми, одложен старт
Пред перење, опција за половично перење, брзо перење 30 мин, супер перење 50 мин, интензивна програма од 65 °C, хигиенска програма од 70 °C
Индикатор за плакнење, индикатор за недостаток од сол, заштита од протекување
Температури: 40, 50, 65, 70 °C
Потрошена вода при стандарден циклус: 11 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,755 kWh
Бучава: 54 dB
Димензии (ШxВxД): 448 x 820 x 550 mm
Гаранција: 60 месеци

15,990 ден 18,190 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox GSI 4641 Е”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close