-10%

Vox GSI 6644 E


Капацитет: 13 комплети
6 програми, одложен старт
Пред перење, опција за половично перење, брзо перење 30 мин, супер перење 50 мин, интензивна програма од 65 °C
Индикатор за плакнење, индикатор за недостаток од сол, заштита од протекување
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,937 kWh
Бучава: 49 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 820 x 550 mm
Гаранција: 60 месеци

17,990 ден 19,890 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox GSI 6644 E”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close