, ,

VOX GSI 6644


  • 13 поставувања за места,
  • 60см,
  • интегрирана машина за миење садови,
  • 49dB,
  • А ++ АА,
  • 6 програми,
  • 4 температури,
  • стартно одложување 3ч / 6ч / 9ч,
  • метален филтер,
  • сив ентериер

16,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX GSI 6644”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close