,

VOX HT 3064


  • Cool shot: Не
  • Број брзина: 2
  • Бројот на температурата: 2
  • Вкупна тежина: 0.35кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 4 x 14.5 x 22 цм
  • Должина на кабел: 1.8м
  • Сила: 1000W

690 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX HT 3064”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close