,

VOX HT 550


  • Cool shot: Да
  • Број брзина: 2
  • Бројот на температурата: 3
  • Вкупна тежина: 1.11 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 4.5 x 25 x 27 цм
  • Должина на кабел: 2м
  • Отстранлива последна решетка: Да
  • Сила: 2000 W

1,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX HT 550”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close