,

VOX HT 8831


  • Cool shot: Да
  • Број брзина: 2
  • Бројот на температурата: 3
  • Вкупна тежина: 0.82 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 4 x 21.5 x 23 цм
  • Должина на кабел: 1.8м
  • Отстранлива последна решетка: Да
  • Сила: 1400W

890 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX HT 8831”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close