,

VOX HT 8955


  • Cool shot: Не
  • Број брзина: 2 брзини
  • Бројот на температурата: 3 температури
  • Вкупна тежина: 0.66 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 6 x 24 x 26 цм
  • Должина на кабел: 2м
  • Отстранлива последна решетка: Да
  • Сила: 1400W

790 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX HT 8955”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close