-15%

Vox IMWH-GD202 IX


Вградна микробранова печка
Моќност – 1250 W
Капацитет на рерна – 20 л.
8 аутопилот програми – Автоматско печење на одредени типови на храна (во зависност од програмата)
Повеќе зонско готвење – Овозможува готвење на месо и зеленчук во исто време
Опција за заклучување од деца – Потполно безбедна за ракување
Дистрибуција на 3D бранови
Дигитална контрола
Брзо одмрзнување
Гаранција – 25 месеци

12,690 ден 14,900 ден

Вградна техника, Микробранови печки

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox IMWH-GD202 IX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close