-9%

Vox IMWH-M201IX


Вградна микробранова печка
Моќност – 800 W
Капацитет на рерна – 20 л.
Механичка контрола
Отварање на врата – лево
5 степени на моќ, внатрешност од не’рѓосувачки челик, функции за брзо одмрзнување на храна
Гаранција – 25 месеци

11,690 ден 12,900 ден

Вградна техника, Микробранови печки

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox IMWH-M201IX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close