, ,

VOX IVA1-12IE


 • Технологија: Wi-Fi Ready, Автоматско чистење ( само-чистење), Инвертер, Јонизатор
 • I Feel: Да
 • l-Favour: Да
 • Авто рестартирање: Да
 • Димензии на уредот (ШxВxД): 750 X 280 X 200
 • Енергетска класа: А++
 • Капацитет на греење: 13000 BTU
 • Капацитет на ладењето: 12000 BTU
 • Отвор за воздух: 550m3/h
 • Потрошена струја при ладењето: 1,09kW
 • Тајмер: Да
Wi-Fi ReadyАвтоматско чистење ( само-чистење)ИнвертерЈонизатор

19,990 ден

Brend Klimi

Sistem Klimi

Mokj Klimi

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX IVA1-12IE”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close