, ,

VOX IVA1-18IE


 • Технологија: Wi-Fi Ready, Автоматско чистење ( само-чистење), Инвертер, Јонизатор
 • I Feel: Да
 • l-Favour: Да
 • Авто рестартирање: Да
 • Димензии на уредот (ШxВxД): 900 X 310 X 220
 • Енергетска класа: А++
 • Капацитет на греење: 19000 BTU
 • Капацитет на ладењето: 18000 BTU
 • Отвор за воздух: 900m3/h
 • Потрошена струја при ладењето: 1,58kW
 • Тајмер: Да

Wi-Fi ReadyАвтоматско чистење ( само-чистење)ИнвертерЈонизатор

37,990 ден

Brend Klimi

Mokj Klimi

Sistem Klimi

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX IVA1-18IE”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close