, ,

VOX IVA3-12IE


 • Технологија: Wi-Fi Ready, Автоматско чистење ( само-чистење), Витамин Ц филтер, Инвертер, Јонизатор
 • I Feel: Да
 • l-Favour: Да
 • Авто рестартирање: Да
 • Енергетска класа: A++
 • Звучен притисок внатрешен /надворешна единица: 51/59dB (A)
 • Капацитет на греење: 13000 BTU
 • Капацитет на ладењето: 12000 BTU
 • Отвор за воздух: 550m3/h
 • Потрошена струја при ладењето: 1,09kW
 • Тајмер: Да

Wi-Fi ReadyАвтоматско чистење ( само-чистење)Витамин Ц филтерИнвертер

21,990 ден

Brend Klimi

Mokj Klimi

Sistem Klimi

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX IVA3-12IE”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close