, ,

VOX KG 2800


 • Систем за ладење: СТАТИЧЕН
 • Нето капацитет на уредот: 240 л
 • Бруто капацитет на уредот: 243 л
 • Нето – волумен на артиклите во фрижидерот: 198 л
 • Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот: 42 л
 • Технологија: Тивко работење
 • Потрошена енергија: 220 kWh
 • Внатрешност на фрижидерот: 4 стаклени плочи, 1 фиоки, 4полици со врати
 • Внатрешен замрзнувач: 1 полица-сталажа
 • Нето тежина: 59,06 кг
 • Реверзибилна врата: Да
 • Вкупна тежина: 63 кг
 • Димензија(ШxВxД): 540x1600x570 мм
 • Енергетска класа: A+
 • Ниво на бучава: 40 dB

12,990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX KG 2800”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close