, ,

VOX KK 3300 S


 • Систем за ладење: СТАТИЧЕН
 • Нето капацитет на уредот: 268 л
 • Бруто капацитет на уредот: 270 л
 • Нето – волумен на артиклите во фрижидерот: 184 л
 • Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот: 84 л
 • Технологија: Тивко работење
 • Внатрешност на фрижидерот: 4 стаклени плочи, 1 фиоки, 4полици со врати
 • Внатрешен замрзнувач: 3 фиоки
 • Нето тежина: 55 кг
 • Реверзибилна врата: Да
 • Бoja: Сива
 • Вкупна тежина: 59 кг
 • Енергетска класа: А+
 • Ниво на бучава: 41 dB

16,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX KK 3300 S”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close