,

VOX KK 3400 S


  • Фрижидер 54 * 59,5 * 180,
  • А + класа,
  • Фиоки за замрзнување 3,
  • Стаклени полици,
  • Нето-волумен 202l + 84l,
  • LED светло,
  • Отворање на вратите од 90 ° во согласност со апаратот,
  • ИНОКС

17,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX KK 3400 S”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close