, ,

VOX KK 3600


  • Фрижидер 59,5 * 65 * 186,
  • А + класа,
  • Замрзнувачи 3 фиоки,
  • Стаклени полици,
  • Нето-волумен 230l + 106l,
  • LED светло,
  • Отворање на вратите од 90 ° во согласност со апаратот,
  • БЕЛ

17,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX KK 3600”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close