-8%
,

Vox KS 1100 F


Волумен: фрижидер – 77 л, замрзнувач – 12 л
Ентериер на фрижидер: 2 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
Ентериер на замрзнувач: 1 фиока
Голема фиока за овошје и зеленчук, држач за јајца, калап за мраз
Антибактериска заштита, внатрешно LED светло
Статички систем за ладење, мануелен систем за одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратата
Потрошувачка на енергија годишно: 136 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 480 x 821 x 500 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

8,990 ден 9,790 ден

Фрижидер

Категории ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox KS 1100 F”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close