,

VOX KS 2800


 • Систем за ладење: СТАТИЧЕН
 • Нето капацитет на уредот: 249 l
 • Бруто капацитет на уредот: 253 л
 • Нето – волумен на артиклите во фрижидерот: 249 л
 • Потрошена енергија: 163 kWh
 • Внатрешност на фрижидерот: 5 стаклени полици, 1 фиока, 5 полици -сталажи со врати
 • Нето тежина: 44,2 кг
 • Реверзибилна врата: Да
 • Вкупна тежина: 47,88 кг
 • Димензија апарат (ШxВxД): 540x1440x595 мм
 • Енергетска класа: A
 • Ниво на бучава: 42 dB

11,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX KS 2800”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close