Vox LC 10Y15CE


Капацитет: 10 комплети
6 програми, одложен старт 3/6/9h
Температури: 40, 50, 65 °C
Брзо миење (30 минути), предперење, заштита од протекување
Индикатор за завршена програма, индикатор за недостаток на средство за плакнење
Корпа за прибор, подесување на горната корпа
Потрошена вода при стандарден циклус: 11 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,755 kWh
Бучава: 57 dB
Димензии (ШxВxД): 448 x 850 x 598 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

16,490 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox LC 10Y15CE”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close