-10%

Vox LC 12A15 BE


Капацитет: 12 комплети
6 програми, одложен старт 3/6/9h
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Брзо миење (30 минути), безбедносно заклучување
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,9 kWh
Бучава: 52 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

15,990 ден 17,690 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox LC 12A15 BE”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close