-10%

Vox LC 13A1E BE


Капацитет: 13 комплети
6 програми, одложен старт 1-24 часа
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Пред перење, брзо перење 30 мин, ECO, супер перење 50 мин, интензивна програма од 65 °C, хигиенска програма од 70 °C
Опција за половично перење, индикатор за недостаток од сол, индикатор за завршување на програмата,
индикатор за циклусот на перење, индкатор за плакнење, копче за старт/пауза, заштита од протекување,
безбедносно заклучување, скриен греач
Држачи што се преклопуваат на долната корпа, подеслива висина +20 мм
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,937 kWh
Бучава: 49 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 мм
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

16,990 ден 18,890 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox LC 13A1E BE”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close