,

VOX LC 15A22-IX


  • 15 поставувања за 7 места 7 програми (со предперење),
  • 4 температури,
  • А ++класа,
  • почеток на одложување 1ч-24ч,
  • полумирање во два режима,
  • прилагодлива горна корпа,
  • црн дисплеј,
  • ИНОКС

17,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX LC 15A22-IX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close