Vox LC 4745


Капацитет: 10 комплети
7 програми, одложен старт 1-19h
Температури: 40, 50, 60, 65°C
Енергетска класа: А++, Еко
Филтер од нерѓосувачки челик, скриен греач
Брзо миење (30 минути), сигурносно заклучување
Копче за старт/пауза, индикатор за циклусно перење, индикатор за плакнење, индикатор за делумно перење
Собирање на преградите за паници во долната корпа
Горната корпа може да се подесува
Корпа за прибор за јадење
Потрошена вода при стандарден циклус: 11 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,73 kWh
Осигурувач: 10 А
Бучава: 52 dB
Димензии (ШxВxД): 450 x 850 x 598 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

15,490 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox LC 4745”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close