,

VOX LC 4745


  • 45 см, 10 комплети,
  • А + АА класа,
  • полумирање,
  • 6 програми за перење,
  • одложување 1-24h,
  • Брзо перење 30 ‘/ 40 °,
  • голем дисплеј,
  • сребрен ентериер,
  • преклопување лавици,
  • прилагодлива горната корпа

13,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX LC 4745”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close