Vox LC T8


Боја: Бела
Класа на енергија: А+
Тип на контрола: Механички
Бројот на програмите: 5
Бројот на температурата: 5
Скриен греен елемент: Да
Осигурач : 10 А
Предперење: Да
Корпа за прибор за јадење: Да
Бројот на сталажите за шолјите: 1
Напон/ фрекфенција: 220V – 230V / 50Hz
Индикатор за старт на програмата: Да
Заштита од изливања: Да
Индикатор за завршување на програмата: Дa
Опција за таблети: Да
Температура (°C): 40-45-50-60-70
Почеток/пауза: Да
Програми: Quick 30min/40°C, ECO, Normal 55°C, Daily 60°C, Intensive 70°C
Нето тежина: 22.5 кг
Вкупна тежина: 26.5 кг

15,790 ден

Машини за миење садови

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox LC T8”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close