,

VOX MS 8506


  • Стаклен сад: Да
  • Корист од стаклениот сад: Сад во кој е возможно да се сецкање на тврдо овошје, зеленчук и лед
  • Easy storage: Лесно и компактабилно за складирење
  • Вкупна тежина: 1.89 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 17 x 17 x 22 цм
  • Капацитет на садовите: 1 л
  • Преостанати користи -бенефити: садовите се перат во машина за перење садови,исто така погодна за користење во микробранова печка.Универзален нож од нерѓосувачки челик, прилагоден за перење на висока температура, пулсно копче за моментална контрола
  • Сила: 320 W

1,490 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX MS 8506”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close