Vox MWH-M20


Микробранова печка
Моќност – 700 W
Капацитет на рерна – 20 л.
Механичка контрола
Отварање на врата – лево
5 степени на моќ, внатрешност од не’рѓосувачки челик, функции за брзо одмрзнување на храна
Фреквенција на работа – 2450 MHz
Гаранција – 25 месеци

4,990 ден

Микробранови печки

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Vox MWH-M20”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close