,

VOX MX 3001


  • Тип на миксери: Без сад
  • Моќ на моторот: 250 W
  • Easy Eject: Механизмот за исфрлање озвозможува едноставно лесно отстранување на сечилата
  • Нето тежина: 0.97 кг
  • Број брзина: 5 брзини
  • Вкупна тежина: 1.1 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 19.5×8.5×13.8 цм
  • Турбо: Да

990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX MX 3001”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close