, ,

VOX NF 3735IX


  • Фрижидер 59,5 * 65 * 186,
  • А + класа, фиоки за замрзнувач 3,
  • Фиоки за замрзнување 3l,
  • Нето зафатнина 230л + 94л,
  • На дисплеј на врата,
  • Контролиран влажен влакно,
  • Мулти ладење,
  • LED светло,
  • Распрскувач на вода,
  • ИНОКС

24,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX NF 3735IX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close