,

VOX NF 3833 A


  • Фрижидер 59,5 * 65 * 201,
  • А + класа,
  • Фиоки за замрзнувач 3,
  • Нето волумен 266 + 94л,
  •  Дисплеј на врата,
  • Контролер на влажност,
  • Чистач,
  • Повеќе ладење,
  • LED светло,
  • АНТРАКИТЕ (ТЕМЕН ИНОКС)

26,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX NF 3833 A”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close