,

VOX NF 3835IX


  • Фрижидер 59,5 * 65 * 201,
  • А + класа, фиоки за замрзнувач 3,
  • Нето волумен 266 + 94l,
  • Дисплеј на вратата,
  • Контролиран влажен влакно,
  • Мулти ладење,
  • LED светло,
  • Распрскувач на вода,
  • ИНОКС

26,999 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX NF 3835IX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close