VOX PIO 650 2MIX


 • Категорија Вградени aспиратори
 • Boja Inox
 • Број на моторот 2
 • Бројот на брзината на работењето 3 брзини за работење
 • Вид на светло LED
 • Вкупна тежина 7,4 кг
 • Гаранција 5 години
 • Годишно потрошена енергија (kWh) 128
 • Димензии на уредот (ШxВxД) 600x174x425 mm
 • Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 620x230x340 мм
 • Класа на енергија D
 • Количина на товарот 1467
 • Нето тежина 6,8 кг
 • Ниво на бучава 68 dB
 • Номинална силина на системот за осветлување 6 W
 • Преостанати користи -бенефити 2 мотора
 • сила на вшмукувањето 483 m3/h
 • Тип Стандарден

5,499 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX PIO 650 2MIX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close