,

VOX SL 123


  • HEPA филтрација: Не
  • Вкупна тежина: 4.77 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 46.5 x 28 x 27.6 цм
  • Додатна опрема: Продолжетоци за намештај и ќошови
  • Капацитет на кесето -торбата: 2.5 л
  • Радиус на акција: 11 м
  • Регулатор на моќта: Да
  • Сила: 1600W
  • Тип цефки: Метална

3,990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX SL 123”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close