,

VOX SL 150


  • HEPA филтрација: Не
  • Вкупна тежина: 6.74 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 46 x 37 x 30 цм
  • Додатна опрема: Продолжетоци за намештај и ќошови
  • Капацитет на садовите: 2 л
  • Радиус на акција: 11м
  • Регулатор на моќта: Не
  • Сила: 2200W
  • Тип цефки: Метална

4,990 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX SL 150”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close