,

VOX SM 100 GM


  • Капацитет: 2 сендвича
  • Вкупна тежина: 1.60 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 26.6 X 20.8 X 8.3 цм
  • Преостанати користи -бенефити: Автоматска контрола на температурата, изолирани топлотни држачи, светлосни сигнали, простор за чувањена каблите
  • Сила: 700W

1,290 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX SM 100 GM”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close