,

VOX SM 2096 M


  • Капацитет: 2 сендвича
  • Вкупна тежина: 1,92 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 29.2 X 24.8 X 10.0 цм
  • Димензија на плочата: 28.5 x 15 цм
  • Нелеплива плоча за скара: Овие плочи овозможуваат исклучително лесно чистење
  • Сила: 700W

1,390 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX SM 2096 M”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close