,

VOX SMX 3-111


  • Тип на миксери: Со сад
  • Моќ на моторот: 400 W
  • Easy Eject: Механизмот за исфрлање озвозможува едноставно лесно отстранување на сечилата
  • Капацитет ротационен сад: 4 л
  • Број брзина: 5 брзини + TURBO
  • Вкупна тежина: 2.8 кг
  • Димензии на уредот (ШxВxД): 30×22.1×35 цм
  • Турбо: Да

2,499 ден

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “VOX SMX 3-111”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close